Kursna lista | OTP banka Srbija
Kontakt centar 0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar71.570574.166376.76211
CADKanadski dolar79.387182.266485.14571
CHFŠvajcarski franak109.2908112.6709116.05101
DKKDanska kruna15.254915.808216.36151
EUREvro115.8196117.5833119.34701
GBPFunta sterlinga133.8055137.9438142.08211
HRKHrvatska kuna14.841315.622416.40351
HUFMađarska forinta30.413032.013733.6144100
JPYJapanski jen88.487891.697294.9066100
NOKNorveška kruna11.155911.560511.96511
RUBRuska rublja1.33701.40741.47781
SEKŠvedska kruna11.058611.459711.86081
USDAmerički dolar100.9790104.1021107.22521
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar70.458074.166377.87461
CADKanadski dolar78.153182.266486.37971
CHFŠvajcarski franak107.0374112.6709118.30441
DKKDanska kruna15.017815.808216.59861
EUREvro115.8196117.5833119.34701
GBPFunta sterlinga133.1158137.9438142.77181
HRKHrvatska kuna14.372615.622416.87221
HUFMađarska forinta29.452632.013734.5748100
JPYJapanski jen0.000091.69720.0000100
NOKNorveška kruna10.982511.560512.13851
RUBRuska rublja0.00001.40740.00001
SEKŠvedska kruna10.886711.459712.03271
USDAmerički dolar100.4585104.1021107.74571

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

KSDKamatna stopa na depozitne olakšice0.1 %
RKSReferentna kamatna stopa Narodne Banke Srbije1 %
IPCIndeks potrošačkih cena (u odnosu na prethodni mesec)0.9 %
B3MTromesečni Belibor0.92 %
E3MTromesečni Euribor-0.562 %
B6MŠestomesečni Belibor1.12 %
E6MŠestomesečni Euribor-0.543 %

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online ekspozitura

Tim stručnih online bankara radi za vas svakog radnog dana od 08:00 do 18:00 časova i subotom od 09:00 do 15:00

Saznaj više
Vrati se gore