0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar67.943970.408272.87251
CADKanadski dolar76.856679.644182.43161
CHFŠvajcarski franak118.6606122.3305126.00041
DKKDanska kruna15.166415.716516.26661
EUREvro114.8954117.1804119.46541
GBPFunta sterlinga132.6777136.7811140.88451
HUFMađarska forinta28.243429.729931.2164100
JPYJapanski jen69.373771.889874.4059100
NOKNorveška kruna9.909110.268510.62791
RUBRuska rublja1.06071.17851.29641
SEKŠvedska kruna10.098510.464810.83111
USDAmerički dolar104.7893108.0302111.27111
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar66.887870.408273.92861
CADKanadski dolar75.661979.644183.62631
CHFŠvajcarski franak118.0489122.3305126.61211
DKKDanska kruna14.930715.716516.50231
EUREvro114.8954117.1804119.46541
GBPFunta sterlinga131.9938136.7811141.56841
HUFMađarska forinta27.351529.729932.1083100
JPYJapanski jen0.000071.88980.0000100
NOKNorveška kruna9.755110.268510.78191
RUBRuska rublja0.00001.17850.00001
SEKŠvedska kruna9.941610.464810.98801
USDAmerički dolar104.2491108.0302111.81131

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

KSDKamatna stopa na depozitne olakšice5.25 %
RKSReferentna kamatna stopa Narodne Banke Srbije6.5 %
IPCIndeks potrošačkih cena (u odnosu na prethodni mesec)0.3 %
B3MTromesečni Belibor5.71 %
E3MTromesečni Euribor3.937 %
B6MŠestomesečni Belibor5.79 %
E6MŠestomesečni Euribor3.908 %

*  Banka privremeno prestaje sa prodajom i sa otkupom efektivnog stranog novca u NOK valuti od 01.06.2023. godine.

*  Banka privremeno prestaje sa prodajom i sa otkupom efektivnog stranog novca u DKK valuti od 28.10.2022. godine.

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online ekspozitura

Tim stručnih online bankara radi za vas svakog radnog dana od 08:00 do 18:00 časova i subotom od 09:00 do 13:00

Saznaj više
Vrati se gore