Kursna lista | OTP banka Srbija
Kontakt centar 0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar73.568176.236478.90471
CADKanadski dolar78.909681.771684.63361
CHFŠvajcarski franak106.9104110.2169113.52341
DKKDanska kruna15.251115.804316.35751
EUREvro115.8157117.5794119.34311
GBPFunta sterlinga135.3573139.5436143.72991
HRKHrvatska kuna14.848715.630216.41171
HUFMađarska forinta30.549232.157133.7650100
JPYJapanski jen85.736988.846591.9561100
NOKNorveška kruna11.693112.117212.54131
RUBRuska rublja1.38561.45851.53141
SEKŠvedska kruna11.356911.768812.18071
USDAmerički dolar98.2784101.3179104.35741
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar72.424676.236480.04821
CADKanadski dolar77.683081.771685.86021
CHFŠvajcarski franak104.7061110.2169115.72771
DKKDanska kruna15.014115.804316.59451
EUREvro115.8157117.5794119.34311
GBPFunta sterlinga134.6596139.5436144.42761
HRKHrvatska kuna14.379815.630216.88061
HUFMađarska forinta29.584532.157134.7297100
JPYJapanski jen0.000088.84650.0000100
NOKNorveška kruna11.511312.117212.72311
RUBRuska rublja0.00001.45850.00001
SEKŠvedska kruna11.180411.768812.35721
USDAmerički dolar97.7718101.3179104.86401

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

KSDKamatna stopa na depozitne olakšice0.1 %
RKSReferentna kamatna stopa Narodne Banke Srbije1 %
IPCIndeks potrošačkih cena (u odnosu na prethodni mesec)0.8 %
B3MTromesečni Belibor0.91 %
E3MTromesečni Euribor-0.548 %
B6MŠestomesečni Belibor1.11 %
E6MŠestomesečni Euribor-0.528 %

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online ekspozitura

Tim stručnih online bankara radi za vas svakog radnog dana od 08:00 do 18:00 časova i subotom od 09:00 do 15:00

Saznaj više
Vrati se gore