0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar69.716472.245074.77361
CADKanadski dolar76.567179.344182.12111
CHFŠvajcarski franak118.2259121.8824125.53891
DKKDanska kruna15.143115.692316.24151
EUREvro114.7971117.0802119.36331
GBPFunta sterlinga134.7986138.9676143.13661
HUFMađarska forinta28.016029.490530.9650100
JPYJapanski jen66.605269.020971.4366100
NOKNorveška kruna9.877610.235910.59421
RUBRuska rublja1.10851.23171.35491
SEKŠvedska kruna10.032010.395910.75981
USDAmerički dolar105.7428109.0132112.28361
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar68.632772.245075.85731
CADKanadski dolar75.376979.344183.31131
CHFŠvajcarski franak117.6165121.8824126.14831
DKKDanska kruna14.907715.692316.47691
EUREvro114.7971117.0802119.36331
GBPFunta sterlinga134.1037138.9676143.83151
HUFMađarska forinta27.131329.490531.8497100
JPYJapanski jen0.000069.02090.0000100
NOKNorveška kruna9.724110.235910.74771
RUBRuska rublja0.00001.23170.00001
SEKŠvedska kruna9.876110.395910.91571
USDAmerički dolar105.1977109.0132112.82871

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

IPCIndeks potrošačkih cena (u odnosu na prethodni mesec)0.4 %
B3MTromesečni Belibor5.68 %
E3MTromesečni Euribor3.72 %
B6MŠestomesečni Belibor5.78 %
E6MŠestomesečni Euribor3.748 %
KSDKamatna stopa na depozitne olakšice5 %
RKSReferentna kamatna stopa Narodne Banke Srbije6.25 %

*  Banka privremeno prestaje sa prodajom i sa otkupom efektivnog stranog novca u NOK valuti od 01.06.2023. godine.

*  Banka privremeno prestaje sa prodajom i sa otkupom efektivnog stranog novca u DKK valuti od 28.10.2022. godine.

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online ekspozitura

Tim stručnih online bankara radi za vas svakog radnog dana od 08:00 do 18:00 časova i subotom od 09:00 do 13:00

Saznaj više
Vrati se gore