0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar70.397672.950975.50421
CADKanadski dolar71.603274.200276.79721
CHFŠvajcarski franak122.9138126.7153130.51681
CNYJuan14.784315.644816.50531
DKKDanska kruna15.156015.705716.25541
EUREvro114.4790117.4144120.34981
GBPFunta sterlinga135.1513139.3312143.51111
HUFMađarska forinta30.729232.346533.9638100
JPYJapanski jen63.733266.044868.3564100
NOKNorveška kruna10.731311.120511.50971
RUBRuska rublja1.13561.26181.38801
SEKŠvedska kruna10.190510.560110.92971
USDAmerički dolar101.3725104.5077107.64291
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar69.303472.950976.59841
CADKanadski dolar70.490274.200277.91021
CHFŠvajcarski franak122.2803126.7153131.15031
CNYJuan0.000015.64480.00001
DKKDanska kruna0.000015.70570.00001
EUREvro115.9467117.4144118.88211
GBPFunta sterlinga134.4546139.3312144.20781
HUFMađarska forinta29.758832.346534.9342100
JPYJapanski jen0.000066.04480.0000100
NOKNorveška kruna0.000011.12050.00001
RUBRuska rublja0.00001.26180.00001
SEKŠvedska kruna0.000010.56010.00001
USDAmerički dolar100.8499104.5077108.16551

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

KSDKamatna stopa na depozitne olakšice4.5 %
RKSReferentna kamatna stopa Narodne Banke Srbije5.75 %
IPCIndeks potrošačkih cena (u odnosu na prethodni mesec)0.2 %
B3MTromesečni Belibor4.7 %
E3MTromesečni Euribor2.642 %
B6MŠestomesečni Belibor4.75 %
E6MŠestomesečni Euribor2.97 %

* Banka uvodi prodaju i otkup deviznih sredstava u CNY valuti od 27.08.2024. godine.

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online banking

Online banking za fizička i pravna lica. Za dodatnu pomoć i podršku kontaktirajte naš tim stručnih online bankara.

Saznaj više
Vrati se gore