0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar73.880276.559879.23941
CADKanadski dolar78.179081.014583.85001
CHFŠvajcarski franak113.7161117.2331120.75011
DKKDanska kruna15.224315.776516.32871
EUREvro115.6132117.3738119.13441
GBPFunta sterlinga129.8353133.8508137.86631
HUFMađarska forinta28.495329.995131.4949100
JPYJapanski jen80.455883.373986.2920100
NOKNorveška kruna10.518310.899811.28131
RUBRuska rublja1.37911.53231.68551
SEKŠvedska kruna10.093610.459710.82581
USDAmerički dolar104.7787108.0193111.25991
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar72.731876.559880.38781
CADKanadski dolar76.963881.014585.06521
CHFŠvajcarski franak113.1299117.2331121.33631
DKKDanska kruna14.987715.776516.56531
EUREvro115.6132117.3738119.13441
GBPFunta sterlinga129.1660133.8508138.53561
HUFMađarska forinta27.595529.995132.3947100
JPYJapanski jen0.000083.37390.0000100
NOKNorveška kruna10.354810.899811.44481
RUBRuska rublja0.00001.53230.00001
SEKŠvedska kruna9.936710.459710.98271
USDAmerički dolar104.2386108.0193111.80001

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

Nema unosa za ovaj datum.

*  Banka privremeno prestaje sa prodajom i sa otkupom efektivnog stranog novca u DKK valuti od 28.10.2022. godine.

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online ekspozitura

Tim stručnih online bankara radi za vas svakog radnog dana od 08:00 do 18:00 časova i subotom od 09:00 do 13:00

Saznaj više
Vrati se gore