0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar76.230978.995881.76071
CADKanadski dolar85.410388.508191.60591
CHFŠvajcarski franak118.3212121.9806125.64001
DKKDanska kruna15.220015.772016.32401
EUREvro115.5491117.3087119.06831
GBPFunta sterlinga130.0748134.0977138.12061
HRKHrvatska kuna14.807215.586516.36581
HUFMađarska forinta27.467328.913030.3587100
JPYJapanski jen80.957583.893886.8301100
NOKNorveška kruna11.046811.447511.84821
RUBRuska rublja1.80402.00442.20481
SEKŠvedska kruna10.376210.752511.12881
USDAmerički dolar115.7691119.3496122.93011
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar75.046078.995882.94561
CADKanadski dolar84.082788.508192.93351
CHFŠvajcarski franak117.7113121.9806126.24991
DKKDanska kruna14.983415.772016.56061
EUREvro115.5491117.3087119.06831
GBPFunta sterlinga129.4043134.0977138.79111
HRKHrvatska kuna14.339615.586516.83341
HUFMađarska forinta26.600028.913031.2260100
JPYJapanski jen0.000083.89380.0000100
NOKNorveška kruna10.875111.447512.01991
RUBRuska rublja0.00002.00440.00001
SEKŠvedska kruna10.214910.752511.29011
USDAmerički dolar115.1724119.3496123.52681

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

Nema unosa za ovaj datum.

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online ekspozitura

Tim stručnih online bankara radi za vas svakog radnog dana od 08:00 do 18:00 časova i subotom od 09:00 do 13:00

Saznaj više
Vrati se gore