0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar71.236673.820376.40401
CADKanadski dolar72.548975.180277.81151
CHFŠvajcarski franak123.9111127.7434131.57571
CNYJuan14.911115.778916.64671
DKKDanska kruna15.173015.723316.27361
EUREvro114.5983117.5367120.47511
GBPFunta sterlinga136.5233140.7457144.96811
HUFMađarska forinta30.519032.125333.7316100
JPYJapanski jen64.331566.664868.9981100
NOKNorveška kruna10.981511.379811.77811
RUBRuska rublja1.16071.28971.41871
SEKŠvedska kruna10.314310.688411.06251
USDAmerički dolar101.9043105.0560108.20771
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar70.129373.820377.51131
CADKanadski dolar71.421275.180278.93921
CHFŠvajcarski franak123.2724127.7434132.21441
CNYJuan0.000015.77890.00001
DKKDanska kruna0.000015.72330.00001
EUREvro116.0675117.5367119.00591
GBPFunta sterlinga135.8196140.7457145.67181
HUFMađarska forinta29.555332.125334.6953100
JPYJapanski jen0.000066.66480.0000100
NOKNorveška kruna0.000011.37980.00001
RUBRuska rublja0.00001.28970.00001
SEKŠvedska kruna0.000010.68840.00001
USDAmerički dolar101.3790105.0560108.73301

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

KSDKamatna stopa na depozitne olakšice4.5 %
RKSReferentna kamatna stopa Narodne Banke Srbije5.75 %
IPCIndeks potrošačkih cena (u odnosu na prethodni mesec)0.2 %
B3MTromesečni Belibor4.7 %
E3MTromesečni Euribor2.618 %
B6MŠestomesečni Belibor4.75 %
E6MŠestomesečni Euribor2.96 %

* Banka uvodi prodaju i otkup deviznih sredstava u CNY valuti od 27.08.2024. godine.

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online banking

Online banking za fizička i pravna lica. Za dodatnu pomoć i podršku kontaktirajte naš tim stručnih online bankara.

Saznaj više
Vrati se gore