0800 23 23 22

Kursna lista

Kursna lista

ValutaZemljaNaziv valuteKupovniSrednjiProdajniParitet
AUDAustralijski dolar70.062572.603675.14471
CADKanadski dolar71.158273.739176.32001
CHFŠvajcarski franak122.6341126.4269130.21971
CNYJuan14.772015.631716.49141
DKKDanska kruna15.153615.703216.25281
EUREvro114.4650117.4000120.33501
GBPFunta sterlinga134.8786139.0501143.22161
HUFMađarska forinta30.618232.229733.8412100
JPYJapanski jen63.923166.241668.5601100
NOKNorveška kruna10.668511.055411.44231
RUBRuska rublja1.12181.24641.37101
SEKŠvedska kruna10.152110.520310.88851
USDAmerički dolar101.4232104.5600107.69681
ValutaZemljaNaziv valuteEfektiva donjiSrednjiEfektiva gornjiParitet
AUDAustralijski dolar68.973472.603676.23381
CADKanadski dolar70.052173.739177.42611
CHFŠvajcarski franak122.0020126.4269130.85181
CNYJuan0.000015.63170.00001
DKKDanska kruna0.000015.70320.00001
EUREvro115.9325117.4000118.86751
GBPFunta sterlinga134.1833139.0501143.91691
HUFMađarska forinta29.651332.229734.8081100
JPYJapanski jen0.000066.24160.0000100
NOKNorveška kruna0.000011.05540.00001
RUBRuska rublja0.00001.24640.00001
SEKŠvedska kruna0.000010.52030.00001
USDAmerički dolar100.9004104.5600108.21961

Preuzmite kursnu listu u fajlu

Preuzmi fajlove

Referentne kamatne stope

Nema unosa za ovaj datum.

* Banka uvodi prodaju i otkup deviznih sredstava u CNY valuti od 27.08.2024. godine.

Mapa ekspozitura

Pronađite ekspozituru

Online banking

Online banking za fizička i pravna lica. Za dodatnu pomoć i podršku kontaktirajte naš tim stručnih online bankara.

Saznaj više
Vrati se gore